KONST / Litografier / Litografi 16087054
nr 1608 7054
Jonathan Josefsson (Ollio)
(f. 1978), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 11/50. Bildmått: 55x37cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Jonathan "Ollio" Josefsson, svensk konstnär född 1978.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:28:57
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Jonathan Josefsson (Ollio)
Läs mer om Jonathan Josefsson (Ollio)